تولیت آستان قدس رضوی: برای حل مشکلات مردم، آماده همکاری با دولت هستیم
 

تولیت آستان قدس رضوی: برای حل مشکلات مردم، آماده همکاری با دولت هستیم

سرویس شهرستانها: تولیت آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی در قبال حل مشکلات مردم حاضر به هر نوع همکاری با بخش‌های مختلف کشور از جمله دولت و مدیریت استان است و خواهد بود.

به گزارش فارس به نقل از صفحه اینستاگرام حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار استاندار جدید خراسان رضوی افزود: مشهد مقدس سالانه حدود ۳۰میلیون نفر جمعیت متغیر دارد که در کشور بی‌نظیر و نیازمند اقتضائات خاصی است.

وی افزود: وظیفه داریم در جهت خیر و صلاح مردم و تسهیل امر زیارت هرچه می‌توانیم به‌دستگاه‌های مختلف کمک و در این باره تلاش کنیم.در مشهد مقدس رابطه شهروند و گردشگر نیست، بلکه مفهوم زائر و مجاور وجود دارد و به‌همین دلیل همه مسئولان در این شهر و استان خادمان حضرت رضا(ع) هستند.

تولیت آستان قدس رضوی خطاب به علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: سابقه مدیریتی شما نشان می‌دهد که به‌موضوع رفع محرومیت و گره‌گشایی از مردم اهتمام دارید و این موضوع برای این استان و مردم آن امیدآفرین است.

استاندار خراسان رضوی به زیارت قبور شهدا رفت

همچنین به گزارش خبرنگار ما از مشهد، استاندار جدید خراسان رضوی نخستن روز کاری خود را با حضور در آرامستان بهشت رضا(ع) و ادای احترام به شهدای دفاع مقدس آغاز کرد.

علیرضا رزم‌حسینی در جوار مزار سرداران شهید شوشتری و کاوه در جمع خبرنگاران گفت: مردم و ملت در ۴ دهه گذشته برای دفاع از انقلاب و پایمردی جانفشانی کردند و بدون چشمداشت مالی و خالصانه‌ به دفاع از کشور پرداختند. ما هم در حوزه‌های مختلف سعی می‌کنیم تا در حد بضاعت و توانمان مسیر خوبی را برای آبادانه و پیشرفت استان فراهم کنیم. ‏ وی همچنین در ادامه به منزل خانواده سردار شهید محمود کاوه رفت و با مادر این شهید دیدار کرد. ‏

Email this page

نسخه مناسب چاپ