تیم ملی والیبال ایران به آمریکا رسید
ملی پوشان والیبال ایران برای شرکت در هفته چهارم لیگ ملت ها از مسیر مسکو – فرانکفورت وارد شهر شیکاگو شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران دوشنبه شب ساعت ۲۱ به وقت محلی( بامداد سه شنبه به وقت تهران) در سفری ده ساعته وارد فرودگاه شهر شیکاگو شدند و پس از طی تشریفات با همراهی نماینده فدراسیون والیبال آمریکا راهی محل اسکان خود هتل ماریوت شدند.‌نخستین جلسه تمرینی تیم ملی بعد از ظهر دیروز به وقت تهران به نرمش و کار با وزنه انجام شد و جلسه بعد از ظهر اختصاص به تمرین توپی داشت. تیم های آمریکا و صربستان نخستین تیم هایی بودند که وارد شهر شیکاگو شدند و دو تیم ایران و لهستان هم با فاصله ای ناچیز با هم تقریبا بطور همزمان به فرودگاه رسیدند.

تیم ایران در هفته چهارم دو تغییر نسبت به هفته سوم پیدا کرده که علی اصغر مجرد و پوریا یلی به ترتیب جانشین امیر حسین توخته و صابر کاظمی شدند. ضمن آنکه امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی هم در این سفر بدلیل عدم صدور راودید غایب است.بازی های این گروه با حضور تیم های آمریکا ، ایران ، صربستان و لهستان از ساعت ۲۳ر۳۰ جمعه شب آغاز می شود.

والیبالیست های دختر ایران از سد ماکائو گذشتند

همچنین تیم والیبال جوانان دختر ایران در سومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر صفر از سد ماکائو گذشت.

در این مسابقه که دیروز در شهر هانوی ویتنام برگزار شد، ایران در سه ست پیاپی و با امتیازات ۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۲ ماکائو را شکست داد.با این نتیجه ایران با ۲ برد و ۷ امتیاز، به عنوان تیم نخست گروه Cراهی مرحله بعد شد.به این ترتیب مسابقه ایران با تیم چهارم گروه Bکه احتمالا هند خواهد بود، فردا برگزار می شود.

Email this page

نسخه مناسب چاپ