جنبش «نجَبا»: تحریم گروه های مقاومت عراقی به دلیل ‌ شکست طرح‌های آمریکا در منطقه است
سرویس خارجی: رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی «نُجَبا» ، تحریم گروه های مقاومت عراقی توسط واشنگتن را نشان دهنده شکست طرح‌های آمریکا در منطقه دانست.
«شیخ علی الاسدی» در واکنش به اظهارات خصمانه چهار عضو کنگره امریکا مبنی بر حمایت از لایحه تحریمی این جنبش؛ بیانیه ای را صادر کرد.در این بیانیه آمده است: صدایی که از تریبون شوم کنگره برخاسته؛ تحریم مقاومت اسلامی نُجَبا است که نقشه‌های خرابکارانه‌شان را برنمی‌تابد ، همان طرح‌هایی که آمریکا و خائنان وابسته به آنان در منطقه عربی آن را رهبری می‌کنند.
در ادامه این بیانیه آمده است: این در حالی است که آنان شعار رنگ باخته دموکراسی و مبارزه با تروریسم را سر می‌دهند به طوری که شرایط افغانستان، عراق، سوریه و لیبی مهر تاییدی بر شعارهای قلابی‌شان است.این مقام ارشد نُجَبا تاکید کرد: ما آزاد، مدافع و جهادگر خواهیم ماند و در دفاع از ناموس و سرزمین مقدس خود پایدار خواهیم بود ، مرگ بر شما که جوانمردی را تروریسم توصیف می‌کنید ، توهم‌های شما نابود باد که ما به مواضع خود افتخار می‌کنیم.
در همین حال، «قاسم مصلح» فرمانده عملیات نیروهای «الحشد الشعبی» عراق در استان «الانبار» تأکید کرد: نیروهای آمریکایی به دنبال تحریک نیروهای این گروه هستند تا جنگ را آغاز کنند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ