خطیب جمعه تهران: موشک‌هایمان چون صاعقه بر سر دشمنان فرود می‌آیند
 

آیت‌الله خاتمی با اشاره به رونمایی از موشک بالستیک دزفول،تصریح کرد: اگر دشمنان بخواهند کمترین تعرضی به این خاک داشته باشند، این موشک‌ها همچون صاعقه روی سر آنها فرود خواهند آمد.

به گزارش مهر، خطیب جمعه تهران با تشکر از رهبر انقلاب که به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، ۵۰هزار نفر را مشمول عفو و رحمت اسلامی قرار دادند، گفت: این افراد به اجتماع و زندگی خود باز می گردند و در ادامه بدون تخلف خواهند بود.

خطیب جمعه به رونمایی از موشک بالستیک دزفول با برد ۱۰۰۰کیلومتر پرداخت و تاکیدکرد: این موشک در چارچوب سیاست دفاعی و بازدارندگی نظام اسلامی است. نظام در عرصه دفاع از خود مصمم است و هیچ ملاحظه ای برای آن ندارد.‌وی در‌باره چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، گفت: بسیاری از مردم ما فرهیخته هستند و از خواص به حساب می آیند، درست تحلیل می کنند و درست متوجه شرایط و مسائل می شوند.

خطیب جمعه تهران یادآورشد: طاغوتی ها وقتی ۴۰ سال پیش از کشور می رفتند گفتند شش ماه یا یک ‌سال دیگر بر‌می‌گردیم. ۴۰ سال است که خمیازه بازگشت را می کشند و خیلی از آنها، این آرزو را به گور برده اند و باقی مانده های آنها هم این آرزو را به گور خواهند برد. ‌آیت الله خاتمی تصریح کرد: برخی از مسئولین حقیر و بی ارزش آمریکا گفتند که اجازه نمی دهیم که ایران چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خود را جشن بگیرد. به کوری چشم آنها هم فاطمیه را در اوج شکوه خود برگزار می کنیم و هم مردم‌ فجر فاطمی خود را با شکوه برگزار می‌کنند که این چیزی جز ناکام شدن آنها نیست.

آیت الله خاتمی اضافه کرد: مردم و مسئولان برای خدا عمل کنند من به شما قول می دهم که دشمن هیچ غلطی نمی تواند کند.

راهپیمایی ها را دست کم نگیرید، اینها عملیات سیاسی بزرگ بوده است، به ویژه امسال که دشمنان می خواهند ببینند با وجود فشارهای اقتصادی که به مردم وارد کرده اند، آیا امسال حضور خواهند داشت یا نه، به کوری چشم آنها با شکوهترین راهپیمایی ۲۲بهمن را امسال خواهیم داشت.

وی با بیان این که مقاومت جواب می دهد و از مذاکره آبی گرم نشده و نخواهد شد، تصریح کرد: آنها می خواهند شما را خسته نشان دهند، شما ملتی هستید که خسته نشدید ولی دشمنان خود را خسته خواهید کرد.

خطیب جمعه تهران تصریح کرد: مسئولان و مردم باور کنند که نه آمریکا و نه اروپا خیر خواه شما نیستند. آنها سختی شما را می‌خواهند و می خواهند شما دائماً مشکل داشته باشید.هر دو آنها سر و ته یک کرباس هستند.

آیت الله خاتمی با تاکید براینکه نمی گویم که مذاکره و اقدامات دیپلماسی را نداشته باشیم ولی شما را به خدا به یک آب نبات تلخ اروپایی ها قانع نباشید،اظهارداشت: اینکه به شما داده اند همان سیاست نفت در برابر غذا‌ست که تحقیر یک ملت است.

وی خاطرنشان کرد: دیدم که یکی از اروپایی ها گفته، این مساله هم به شرط این است که ایرانFATF را امضا کند، فضول ها به شما چه ربطی دارد؟ این تصمیم مردم ما‌ست.

Email this page

نسخه مناسب چاپ