روی خط جام جهانی
 

رونالدو: ما و اسپانیا صعود می‌کنیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال بر این باور است که این تیم به همراه اسپانیا به دور بعد صعود خواهند کرد.

به گزارش دیلی اکسپرس، تیم‌ ‌ملی فوتبال پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های ملی فوتبال مراکش، ایران و اسپانیا همگروه است.

دیدار نخست پرتغال بسیار حساس و دیدنی خواهد بود و این تیم با کریستیانو رونالدو، ستاره سرشناس خود باید به مصاف اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ برود.‌رونالدو قبل از این دیدار حساس، گفت‌: همواره بازی نخست بسیار حساس و نتیجه‌ آن حیاتی است. این دیدار هم برای ما و هم برای اسپانیا دشوار خواهد بود. به‌ هر حال این قرعه است و باید با آن کنار آمد. شکست در دیدار نخست وضع تیم را بسیار سخت می‌کند و به همین خاطر باید آغاز خوبی داشته باشیم. براین باور هستم که اسپانیا و پرتغال از این گروه به دور بعد صعود خواهند کرد.

بدرقه بلژیک به جام جهانی با پیام عجیب پادشاه این کشور

پادشاه بلژیک در پیامی عجیب به بازیکنان این تیم توصیه کرد در طول جام جهانی همبرگرهای کمی بخورند تا موفق شوند.

به گزارش نشریه بیلد، تیم ملی فوتبال بلژیک دیشب در دیداری دوستانه ۴ بر یک کاستاریکا را شکست داد و دیروز بعد از ملاقات با پادشاه این کشور راهی روسیه شد.فیلیپ پادشاه بلژیک در دیدار خود با اعضا این تیم اعلام کرد اگر به مراحل پایانی راه یابند برای تشویق به روسیه خواهد رفت. همچنین او پیام جالبی هم برای بازیکنان این تیم داشت و به آن‌ها گفت که در روسیه سعی کنند همبرگرهای کمی مصرف کنند که با خنده اعضای تیم ملی این کشور همراه شد.تیم ملی بلژیک در گروهی نسبتا متعادل در جام جهانی با انگلیس، تونس و پاناما همگروه است.

آنچلوتی قهرمان جام جهانی روسیه را پیش‌بینی کرد

سرمربی ایتالیایی معتقد است برزیل به عنوان قهرمانی در جام جهانی روسیه دست پیدا خواهد کرد.

به‌ گزارش آس، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از فردا با بازی روسیه و عربستان آغاز می‌شود. کارلو آنچلوتی، سرمربی فصل آینده ناپولی درباره پیش‌بینی خود از جام جهانی روسیه، گفت‌: من فکر می‌کنم برزیل شانس نخست قهرمانی در جام جهانی روسیه است، چرا که تیته، سرمربی این تیم یک تیم با کیفیت و خوبی را در جام جهانی ساخته که از نظر قدرت دفاعی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و در خط حمله هم بازیکنان خوب زیادی در این تیم حضور دارند. در کنار برزیل من فکر می‌کنم آلمان، ‌اسپانیا و آرژانتین هم مدعیان قهرمانی در جام جهانی روسیه محسوب می‌شوند.

مانوئل نویر: برای تراشتگن متاسفم

مانوئل نویر، دروازه بان باتجربه تیم ملی آلمان با مارک آندره تراشتگن ابراز همدردی کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در حالیکه نویر تقریبا در تمام طول فصل مصدوم بوده و تراشتگن هم فصل فوق العاده ای را در بارسلونا سپری کرده بود، بسیاری سنگربان جوان بارسا را گلر نخست آلمان در جام جهانی می دانستند اما با بازگشت نویر، او وظیفه حراست از دروازه ژرمن ها را بر عهده خواهد داشت.‌مانوئل نویر گفت: ما در تمرینات صحبت هایی که بین ۲ همبازی و هم تیمی در یک پست مرسوم است را انجام می دهیم. تراشتگن فصل بسیار خوبی در بارسلونا داشته و ناامیدی او برایم قابل درک است و من برای تراشتگن متاسفم.

اما این فوتبال است و همه علاقمندند در ترکیب قرار بگیرند ولی نقش تراشتگن در تمرینات روزانه تیم ملی آلمان بسیار مهم است.نویر همچنین در مورد غیبت جان لوییجی بوفون در جام جهانی گفت: جای بوفون در جام جهانی خالی خواهد بود زیرا او بازیکن بزرگی است و همانند هشتگی که برایش اختصاص یافته بود، “بوفون بی همتا است”.

Email this page

نسخه مناسب چاپ