روی خط جام جهانی
 

سامپائولی می‌ماند

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در سمت خود باقی خواهد ماند.

به‌ گزارش ‌ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ناامید کننده ظاهر شد و در مرحله یک هشتم نهایی با شکست چهار بر سه مقابل فرانسه از صعود به دور بعد باز ماند. عملکرد ضعیف خورخه سامپائولی در آلبی سلسته سبب شد این تیم مطابق انتظار ظاهر نشود و خیلی زود از جام خداحافظی کند.پس از حذف تیم‌ ‌ملی آرژانتین، چیکی تاپیا می‌خواست سامپائولی استعفا دهد اما سرمربی آرژانتینی این کار را نکرد.

‌رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین نمی‌توانست سامپائولی را اخراج کند چون باید هزینه زیادی را متقبل می‌شد. در نهایت او نتوانست این سرمربی آرژانتینی را راضی کند.‌به‌ گزارش TYC Sports‌، پس از صحبت‌های تاپیا و سامپائولی قرار شد سرمربی آرژانتینی تا کوپا آمه‌ریکای ۲۰۱۹ در تیم‌ ‌ملی باقی بماند.

فغانی شانس نخست قضاوت فینال جام‌جهانی

با استراحت علیرضا فغانی در مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شانس علیرضا فغانی برای قضاوت فینال این رقابت‌ها افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، جونید چاکر داور ترکیه‌ای قاضی دیدار کرواسی و انگلیس شد تا تیم داوری ایرانی شامل علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری قضاوتی را در نیمه‌نهایی نداشته باشد و شانس قضاوت این تیم داوری برای دیدار فینال افزایش یابد.

دو تیم داوری ایران و هلند که قضاوت‌های خوبی را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشتند به احتمال بسیار قوی دیدارهای فینال و رده‌بندی را سوت خواهند زد که به دلیل قضاوت‌های بی‌نقص فغانی در بازی‌های مهم و استفاده نکردن از وی‌ای‌آر فغانی و تیمش می‌توانند نخستین تیم داوری ایرانی باشند که فینال جام جهانی را سوت بزنند.

رونالدو به یوونتوس پیوست

باشگاه یوونتوس تایید کرد کریستیانو رونالدو با ۱۰۵ میلیون یورو به این تیم پیوست.

به گزارش ایسنا، کریستیانو رونالدو برنده ۵ توپ طلا در نهایت از رئال مادرید جدا شد و یوونتوس را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد.این بازیکن با قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو به گرانترین خرید تاریخ تیم ایتالیایی و البته فوتبال ایتالیا تبدیل شد و از این به بعد در تیم راه‌راه‌پوش شهر تورین بازی خواهد کرد.

دیروز ادو آگیره، خبرنگار لاسستا در برنامه خوگونس فاش ساخت که رونالدو متن خداحافظی خود با هواداران را آماده کرده و پس از توافق نهایی، آن را منتشر خواهد کرد.‌رونالدو دیروز در یونان میزبان مالک باشگاه یوونتوس بود و با وی در مورد مسائل مختلف از جمله مراسم معارفه تاریخی اش در تورین صحبت کرد. طبق ادعای خوگونس، رئال دیشب با درخواست جدایی رونالدو موافقت کرد.

سانتوس تا ۲۰۲۰ روی نیمکت پرتغال

«فرناندو گومز» رئیس فدراسیون فوتبال پرتغال؛ با وجود’دور از انتظار’ دانستن عملکرد این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸؛ اعلام کرد: قرارداد «فرناندو سانتوس» سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال تا سال ۲۰۲۰ تمدید خواهد شد.

روزنامه پرتغالی «آبولا» دیروز با درج این خبر نوشت: همه چیز می بایست طبق برنامه پیش رود، ما(فدراسیون فوتبال پرتغال) پس از بررسی های دقیق تصمیم گرفته ایم تا قرارداد سانتوس را تا سال ۲۰۲۰ تمدید کنیم. در واقع تمام ابعاد این تصمیم و مشکلات موجود و همچنین رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ را هم مورد بررسی قرار داده ایم.

وی در ادامه تصریح کرد: بازی های لیگ ملت های اروپا در مهر آغاز می شود و در ادامه هم مقدماتی یورو ۲۰۲۰ را پیش روی داریم و از آنجا که پرتغال مدافع عنوان قهرمانی بازی های یورو محسوب می شود؛ می بایست برای دفاع از این عنوان سخت تلاش کنیم.سانتوس پس از پذیرفتن سکان هدایت پرتغال در سال ۲۰۱۴؛ نخستین قهرمانی را در بازی های یورو ۲۰۱۶ برای این تیم به ارمغان آورد و در دومین تلاش خود مکان سوم جام کنفدراسیون ها را از آن پرتغالی ها کرد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ