سالروز تولد هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن‌ جشن گرفته شد
 

موسسه هنرمندان پیشکسوت همزمان با فرا رسیدن دهه فجر سه شنبه ۱۵ بهمن با برگزاری مراسمی، سالروز تولد هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن‌ را که در باغ زیبای تهران گردهم آمده بودند جشن گرفت.

به گزارش هنرآنلاین؛ قباد شیوا، حسن ریاحی، نصرالله مدقالچی، سیاوش طهمورث، ناصر آقایی، رضا بانگیز، حسینعلی پرستار، ایرج یکه‌زارع، محمدحسین عطارچیان، حسن‌علی مهدوی، فاطمه سیدناصری، سوسن اصلانی، محمد سلحشور، حسینعلی اجلی، ذبیح‌الله احمدی و محمدعلی لقاء از جمله هنرمندانی بودند که به دعوت موسسه هنرمندان پیشکسوت و به مناسبت سالروز تولدشان در این مراسم حضور داشتند.سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، مرتضی باقرنژاد مشاور اجرایی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از اهالی رسانه در این مراسم حاضر بودند.در جشن سالروز این فرهیختگان عرصه هنر ، پس از پذیرایی اولیه و صرف ناهار، هنرمندان ابتدا به صورت انفرادی و سپس به صورت جمعی شمع‌های کیک تولد خود را خاموش کردند.

سیدعباس عظیمی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت پس از بریده شدن کیک توسط هنرمندان حاضر در این جشن در سخنانی گفت: بافعالیت‌هایی که تاکنون در موسسه هنرمندان پیشکسوت انجام شده و انعکاس آن در رسانه‌ها توانسته‌ایم عضویت ۴۶۲هنرمند پیشکسوت شاخه‌های مختلف را تا این لحظه ثبت کنیم که پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال به ۵۰۰نفر برسد. به نظر می‌رسد یک لشکر بسیار قدرتمند از قوای هنری دارد شکل می‌گیرد و فکر می‌کنم اگر خود هنرمندان عزیز دست به دست هم بدهند و موسسه خودشان را حمایت کنند آینده خیلی روشنی را می‌شود برای این موسسه دید. امیدوارم مسئولین که باید حمایت‌های لازم را در این زمینه داشته باشند صدای هنرمندان را بشنوند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ