سرمربی کاشیما:‌ از ورزشگاه آزادی واهمه‌ای نداریم
«گو اویوا» سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن با ابراز اطمینان از ارائه بهترین عملکرد توسط بازیکنانش مقابل پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران، اظهار داشت: می دانیم در ورزشگاهی لبریز از تماشاگر بازی می کنیم اما واهمه‌ای از آن نداریم.
تارنمای رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) دیروز با انتشار این مطلب نوشت: تیم کاشیما که با پیروزی ۲ بر صفر در بازی رفت مقابل نماینده ایران، خود را برای بازی برگشت در ورزشگاه آزادی تهران آماده می‌کند، پیش از عزیمت به ایران می بایست امروز در لیگ برتر ژاپن (جِی لیگ) به مصاف کاشیوا ریسول برود و این بدان معنا است که فینال مقابل پرسپولیس چهارمین بازی شاگردان آویوا در ۱۱ روز گذشته خواهد بود.
خستگی یکی از عمده نگرانی های هواداران تیم کاشیما است، هوادارانی پر شور که بی صبرانه در انتظار بالا رفتن جام قهرمانی معتبرترین رقابت باشگاهی قاره کهن برای نخستین بار توسط تیم محبوبشان هستند.
با این حال، آویوا به هیچ عنوان بابت شرایط ذهنی و فیزیکی تیمش نگران نیست.
وی در این باره به سایت ای.اف.سی اظهار داشت: از ابتدای فصل با برنامه‌ای فشرده دست و پنجه نرم کرده ایم و در حال حاضر فکر نمی کنم مجاز باشیم تا از آن به عنوان یک بهانه استفاده کنیم؛ ما با قهرمانی فقط ۹۰ دقیقه فاصله داریم و معتقدم بازیکنان هم همین را می خواهند و برای آن آماده اند.
کاشیما در حالی در جایگاه چهارم جدول رده بندی جی لیگ قرار دارد که فقط چهار بازی تا اتمام فصل باقی مانده است و برای راهیابی به بازی پلی آف دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا، نیاز مبرمی به امتیاز بازی های آینده
دارد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ