سپاهان و فولاد خوزستان در هفته هفدهم رکورد شکستند
پنج بازی از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال و یک بازی از هفته شانزدهم پیگیری شد که در مهمترین آنها سپاهان و امیر قلعه‌نویی رکورد جدیدی را در تاریخ لیگ برتر به ثبت رساندند،افشین قطبی به شکست ناپذیری پرسپولیس پایان داد و استقلال با ۴گل پیکان را از سر راه برداشت.

به گزارش ایسنا، سپاهان با پیروزی سه بر صفر برابر سپیدرود رشت و تداوم شکست ناپذیری در لیگ برتر بعد از گذشت ۱۷ هفته از مسابقات، رکورد جدیدی را در فوتبال ایران به ثبت رساند.

امپراطور رکوردش را حفظ کرد

فولاد خوزستان و پرسپولیس در ورزشگاه غدیر اهواز به میدان رفتند. این دیدار با پیروزی دو بر یک فولاد خوزستان به پایان رسید.

مهدی زبیدی و پریرا (پنالتی) دو گل فولاد را در این بازی به ثمر رساندند. کمال کامیابی نیا هم تک گل پرسپولیس را در دقیقه ۸۵ وارد دروازه فولاد کرد.

با این نتیجه پرسپولیس همچنان با ۳۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر در رده دوم قرار گرفت.

با این نتیجه رکورد شکست نخوردن‌های پرسپولیس در لیگ هجدهم شکسته شد .

نساجی یک – تراکتورسازی یک

تیم‌های فوتبال نساجی قائمشهر و تراکتورسازی تبریز در این هفته به تساوی رضایت دادند.

در این مسابقه، تیم نساجی قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی از حریف خود تراکتورسازی تبریز میزبانی کرد. این مسابقه درنهایت با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در دقیقه ۱۷ پاس یوگیتا در محوطه جریمه نساجی با اشتباه جورجی گولسیانی وارد دروازه نساجی شد و در دقیقه ۷۳ رحمان جعفری از اشتباه مدافعین تراکتورسازی استفاده کرد و بازی را به مساوی کشاند.

تراکتورسازی با این تساوی ۳۰ امتیازی شد و در رده چهارم باقی ماند.

پدیده برد ولی به صدر نرسید

تیم فوتبال پدیده مشهد با یک گل برابر استقلال خوزستان به پیروزی رسید.

در این بازی تیم فوتبال پدیده مشهد در ورزشگاه امام رضا (ع) برابر استقلال خوزستان قرار گرفت و در نهایت موفق شد با تنها گل محمدمهدی مهدیخانی در دقیقه ۱۹ حریف را شکست دهد.

پدیده با این پیروزی ۳۴ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رده سوم قرار گرفت.

پیروزی ماشین‌سازی

تیم فوتبال ماشین‌سازی هم با یک گل از سد صنعت نفت آبادان عبور کرد.

احمدرضا زنده‌روح در دقیقه ۴۶ برای ماشین‌سازی گلزنی کرد.

ماشین‌سازی در حال حاضر با ۲۰ امتیاز در رده هشتم قرار دارد. صنعت نفت هم با ۱۷ امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفته است.

استقلال با ۴ گل پیکان را شکست داد

تیم‌های استقلال و پیکان پنجشنبه ۱۸ بهمن در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۴ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. گل‌های استقلال را در این دیدار، مرتضی تبریزی در دقیقه ۱۵، میلاد زکی‌پور در دقیقه ۵۸، ایسما در دقیقه ۸۲ و وریا غفوری در دقیقه ۹۱ به ثمر رساندند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ