شاهین طبع:پیگیر حضور حدادی در اردو هستیم
 

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران درباره غیبت حامد حدادی در اردوی تیم ملی گفت: این بازیکن هنوز به اردوی تیم ملی نیامده است اما پیگیر هستیم تا او را در اردو داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، غیبت حامد حدادی در اردوی تیم ملی همچنان موضوع اصلی بسکتبال است. او از صحبت های مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی علیه بازیکنان ناراحت است و به اردو نمی آید. با این حال مهران شاهین طبع در حال صحبت با او است تا حدادی تصمیمش را عوض کند و به تیم ملی بازگردد.

مهران شاهین طبع دیروز ، درباره شرایط تیم ملی پیش از دیدار با اردن، اظهار داشت: تمرین های خوبی داشتیم و در این چند روز بازیکنان به خوبی کنار هم کار کرده اند و وضع مناسبی دارند. امیدوارم که دو دیدار پیش رو هم بتواند به هماهنگی آنها کمک کند.

وی در پاسخ به این سئوال که برابر اردن از چه نفراتی استفاده خواهد کرد؟، گفت: هنوز تصمیم نهایی را نگرفته ایم اما با توجه به این که تعداد بازیکنان زیادی در اردو داریم، تلاشمان این است که بتوانیم از بیشتر بازیکنان در این دو دیدار تدارکاتی برابر اردن استفاده کنیم تا بازیکنان فرصت داشته باشند ظرفیت خود را نشان بدهند.

شاهین طبع درباره وضع حامد حدادی هم اظهار داشت: حامد حدادی هنوز به اردو نیامده است. پیگیر هستیم تا تصمیم خود را بگیرد و به اردو بیاید.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران درباره وضع مایک رستم پور بازیکن دو رگه تازه وارد به تیم ملی هم تصریح کرد: مایک رستم پور به خوبی تمرین می کند اما به نظرم باید در جریان بازی قرار بگیرد تا وضعیت او مشخص شود. شاهین طبع درباره دیدار با اردن تصریح کرد: با توجه به این که باشگاه ها ده روز قبل از پنجره های انتخابی جام جهانی به بازیکنان اجازه می دهند که به تیم ملی خود بپیوندند تیم ملی اردن نتوانسته است یکی از بازیکنان شاخص خود را به ایران بیاورد. با این حال دو مسابقه تدارکاتی با این تیم می تواند به هماهنگ تر شدن بازیکنان ما کمک شایانی بکند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ