عرضه اولیه بینالود در فرابورس
نشست خبری عرضه اولیه شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور در نماد «زبینا» به عنوان یکصد و شصت و پنجمین شرکت در فرابورس ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، امروز ۱۰ درصد از سهام شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور در بازار دوم فرابورس عرضه خواهد شد حداکثر حجم قابل خریداری برای هر شخص حقیقی یا حقوقی در این عرضه ۸۰۰ سهم و دامنه قیمتی ۱۴۸ تا ۱۵۸ تومان تعیین شده است.

در ابتدای این نشست علیرضا بیگی مدیرعامل شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور ضمن معرفی این شرکت گفت: شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور با سرمایه ۵ر۴ میلیارد تومانی در سال ۹۴، درآمد عملیاتی ۵ر۴۴ میلیارد تومانی و سود خالص ۹ر۶میلیارد تومانی کسب کرده است.

وی افزود: «زبینا» در سال ۹۴ ،حدود ۳ر۳۵ میلیارد تومان شیر خام فروخته که بیش از ۷۹ درصد از درآمد عملیاتی این شرکت محسوب می شود و در سال ۹۵ سود خالص ۵ میلیارد و ۴۵ میلیون تومانی کسب کرده است.

وی در مورد طرح های توسعه‌ای این شرکت گفت: در بخش کشاورزی با توجه به بحران کم‌آبی که در پیش داریم، تمرکز شرکت بر اجرایی کردن سیستم آبیاری قطره‌ای است تا بتوانیم میزان مصرف آب را کنترل کنیم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ