قرقیزستان حریف فوتسال ایران در یک چهارم نهایی شد
 

تیم ملی فوتسال ایران با شکست تیم عراق در مسابقات فوتسال جام ملتهای آسیا، به عنوان تیم نخست گروه دوم به مرحله بعد صعود کرد.

به گزارش مهر، تیم ملی فوتسال ایران در سومین و آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات فوتسال جام ملتهای آسیا دیروز به مصاف عراق رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه ۱۳ بر ۲ به سود ایران به اتمام رسید.

محمد طاهری (۲گل)، حسین طیبی (۴ گل)، مهدی جاوید (۳ گل)، علی اصغر حسن زاده (۲گل)، حمید احمدی و فرهاد توکلی گلهای ایران را به ثمر رساندند.تیم ایران در نیمه نخست ۱۰ گل زد و در نیمه دوم موفق شد فقط سه گل بزند. ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی در نیمه دوم بیشتر به مرور کارهای تاکتیکی پرداخت و ایران با نظر وی در بیشتر دقایق پنج نفره (پاورپلی) بازی کرد.ایران پیش از این مقابل اردن با ۶ و مقابل چین با ۷ گل به پیروزی رسیده بود و با برد عراق ، ۹ امتیازی شد و به عنوان تیم اول به مرحله بعد صعود کرد.

قرقیزستان حریف ایران شد

تیم فوتسال ایران در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای قهرمانی آسیا که در تاشکند ازبکستان در حال برگزاری است با قرقیزستان دیدار می کند.

تیم قرقیرستان دیروز در گروه A رقابتها با نتیجه ۳ بر ۲ از سد عربستان گذشت.با توجه به پیروزی دو بر صفر ازبکستان مقابل لبنان و صعود تیم میزبان با ۹ امتیاز به دور بعدی، ایران با تیم دوم یعنی قرقیزستان دیدار می کند و عراق با ازبکستان رو به رو می شود.دیدار مرحله یک چهارم نهایی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ