مدیریت شهری کرج به دنبال عدالت اجتماعی است
کرج – خبرنگاراطلاعات: شهردار کرج در نشست بازرسان مناطق، سازمان‌ها، معاونت‌ها و ادارات ستادی اظهار کرد: شهرداری به عنوان مجموعه‌ای خدمت‌رسان در همه زوایای زندگی شهروندان حضوری مستمر دارد.

علی‌اصغر کمالی‌زاده افزود: شهرداری با ایجاد بستر مناسب برای توسعه شهری و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، تعامل و ارتباط خود با بدنه جمعیتی در مناطق مختلف شهر را حفظ می‌کند.

وی اضافه کرد: بدیهی است چنین ارتباط تنگاتنگی حجم بالایی از وظایف را به همراه داشته و لزوم توجه و دقت بسیار در انجام صحیح امور را دو چندان می‌کند.

شهردار کرج در ادامه به تلاش و فعالیت اداره کل حراست در جهت قانونمندی و قانونمداری اشاره کرد و افزود: در راستای اجرایی کردن اهداف مدیریت شهری در مسیر ترویج عدالت اجتماعی ثابت قدم و به دنبال عدالت اجتماعی هستیم.

کمالی‌زاده بیان کرد: مدیران و کارکنان بازرسی شهرداری با رفتار قانونمند، جایگاه دستگاه خود را حفظ کرده و ارتقا می‌دهند.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به رضایت مردم در پیگیری اهداف مدیریت شهری، اظهار کرد: کسب رضایت مردم یکی از مهمترین اهداف شهرداری است.

وی با بیان این که شفافیت و پاسخگو بودن در برابر مردم آثار مثبتی را به دنبال خواهد داشت، یادآوری کرد: پاسداشت کرامت انسانی در جامعه امری اجتناب‌ناپذیر است بنابراین راه‌اندازی میزخدمت و تکریم ارباب رجوع می‌تواند نمادی از رسیدن به حقوق شهروندی باشد.‏

Email this page

نسخه مناسب چاپ