میکروچیپ ایمپلنت‌ها ، کنترل ذهن و سایبرنتیک
بخش دوم
 

امروزه میکروچیپ ها به وسیله امواج رادیویی فرکانس پایین که آنها [میکروچیپ ها] را مورد هدف قرار می دهند عمل می کنند. با کمک ماهواره ها، شخص ایمپلنت شده می تواند هر جایی در دنیا مورد ردیابی قرار گیرد.
طبق گفته دکتر «کارل ساندرز کسی» که ارتباط زیستی بین هوش مصنوعی و انسان (آی‌ام.آی) که داخل مردم تزریق می شود را اختراع کرد، چنین روشی در بین یک تعداد آزمایش‌شده در جنگ عراق بود.
(پیش تر در طول جنگ ویتنام، به سربازان «رمبو چیپ» تزریق می شد که برای افزایش جریان آدرنالین به داخل جریان خون طراحی شده بود). سوپرکامپیوترهای ۲۰ میلیارد بیت بر ثانیه در آژانس امنیت ملی آمریکا (ان.اس٫ای) اکنون می توانست هر چه سربازان در میدان نبرد تجربه می کنند را با یک سیستم مانیتور از راه دور ببیند و بشنود.
هنگامی که یک میکروچیپ ۵ میکرو میلی متری (قطر یک تار مو ۵۰ میکرومتر است) داخل عصب بینایی قرار داده شود، آن میکروچیپ ایمپالس های عصبی را که شامل تجربه ها، بوها، دیده‌ها (آن چه فرد می‌بیند) و صدای شخص است را از مغز به بیرون ارسال می کند. [به عبارت دیگر هر چه فرد توسط حواس پنج گانه خود احساس می کند اعم از بینایی، شنوایی، بویایی، لامسه، چشایی با کمک سوپرکامپیوترها و تجهیزات جانبی دیگر توسط کنترل کننده ها قابل درک است]. این ایمپالس های عصبی می‌تواند به مغز شخص از طریق میکروچیپ پس فرستاده شود تا دوباره توسط شخص تجربه شوند.
با استفاده از یک سیستم مانیتور از راه دور، یک اپراتور کامپیوتر [کنترل کننده] مستقر روی زمین می تواند پیام های «الکترومگنتیک» (تبدیل شده به کد بصورت سیگنال) را به سیستم عصبی ارسال کند که روی عملکرد فرد مورد هدف تأثیر بگذارد. با سیستم مانیتور از راه دور، اشخاص سالم می توانند القا شوند تا توهم ببینند و صداها را در سرشان بشنوند.
هر فکر، عکس العمل، هر چه شنیده می شود و آن چه مشاهده می شود هر کدام یک پتانسیل عصبی معین ایجاد می کند؛ در مغز و میدان های الکترومگنتیک آن اثر می گذارد که اکنون می‌تواند به افکار، تصاویر و صداها رمزگشایی شود. بنابراین تحریک الکترومگنتیک می تواند امواج مغزی شخص را تغییر دهد و روی فعالیت عضلانی با ایجاد کردن انقباض و گرفتگی عضله تأثیر بگذارد که به صورت شکنجه تجربه شده است.
ادامه دارد
*نوشته: Rauni-Leena Luukanen-Kilde؛ پزشک و افسر ارشد پزشکی پیشین فنلاند
*منبع: naturodoc.com
*ترجمه: شاهین میرمحمد حسینی
عکس از: nanobrainimplant.com

code

Email this page

نسخه مناسب چاپ