نفرات برتر کنکور سراسری امسال سهامدار شدند
بانک ‌پاسارگاد برای دهمین سال متوالی از نفرات برتر آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ تقدیر به عمل آورد.
به گزارش تسنیم، مراسم تقدیر از نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش و آموزش کشور، تعدادی از استادان برجسته دانشگاه‌های کشور، نفرات برتر کنکور سراسری و خانواده هایشان و مدیران بانک ‌پاسارگاد در محل دانشگاه خاتم برگزار شد.
در این مراسم به نفرات اول در هر پنج رشته‌ تحصیلی ۲۵ هزار سهم، به نفرات دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ سهم و به نفرات سوم ۱۲ هزار و ۵۰۰ سهم بانک ‌پاسارگاد اهدا شد. همچنین برگزیدگان تا هر مقطعی که در داخل کشور ادامه‌ تحصیل دهند بورسیه‌ این بانک خواهند بود و ماهانه مبلغ ۶۶۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد. مدیرعامل بانک‌ پاسارگاد در این مراسم اظهار داشت: هدف ما در دانشگاه خاتم عبور از دانشگاه استنفورد است و امیدواریم پرچمی که ما به دست گرفته‌ایم در دست عزیزان هیأت‌علمی ما ادامه پیدا کند.
وی درباره تقدیر از نفرات برتر کنکور سراسری تصریح کرد: ما به ازای تشویق و تکریم، هیچ‌گونه تعهدی از این عزیزان نمی‌گیریم و ایشان آزاد هستند که هر جا مایل باشند به اشتغال بپردازند.
رئیس دانشگاه خاتم با اشاره به برخی از دوره‌های برگزار شده داخلی و بین‌المللی در دانشگاه خاتم افزود: در سال جاری ما با همکاری دانشگاه سوربن فرانسه دوره‌ بسیار تخصصی را برگزار کرده‌ایم که در این دوره‌ فشرده ۶۰ واحد درسی در دانشگاه خاتم و ۶۰ واحد درسی در فرانسه ارایه می‌شود. همچنین رشته‌ اقتصاد نظری را با همکاری نخبگان مان که به کشور بازگشته‌اند، آغاز کرده‌ایم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ