وضع امروز زاینده‌رود نتیجه تصمیم‌های مدیریتی اشتباه است
 

اصفهان ـ خبرنگار اطلاعات: وضع امروز زاینده‌رود نتیجه تصمیم‌های اشتباه مدیریت در بیست سال گذشته است و البته خشکسالی هم شرایط بحرانی را دو چندان کرده است.

دکتر فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: سیاسی و جناحی‌کردن موضوع آب خیانت است و همه دولت‌ها در گذشته در کنار خدماتی که برای ما انجام دادند با تصمیم‌های غلط به استان اصفهان لطمه زدند. او اجرای طرح انتقال آب به یزد بدون تکمیل طرح تونل سوم، تفکیک مدیریت آب استان‌ها، تفویض اختیار تخصیص آب وزارت نیرو به استانداران، دستور به برداشت بی‌رویه و غیرقانونی آب در بالادست زاینده‌رود، توقف طرح بهشت‌آباد و تصویب طرح انتقال آب بن ـ بروجن را از تصمیم‌های اشتباه در بیست سال گذشته برشمرد و افزود: متاسفانه مصوبه حاکمیتی مبنی بر قطع برق برداشت‌کنندگان غیرمجاز از زاینده‌رود اجرا نمی‌شود و به نظر می‌رسد نگران عوارض اجتماعی این موضوع هستند در حالی که همین بحران اجتماعی در استان اصفهان هم وجود دارد.

فولادگر در ادامه از تدوین طرح بانکداری اسلامی بدون ربا با هدف اصلاح ساختار سیستم بانکی کشور خبرداد و یاد‌آور شد: امیدواریم تا پایان امسال این طرح برای تصویب به صحن علنی مجلس بیاید. او با تاکید بر اینکه نباید صنعت خودرو با اتکا به دیوار بلند تعرفه‌ای ارتقای کیفیت را فراموش کند ادامه داد: نباید زیر سر صنعت خودرو بالش نرم بگذاریم که هیچ رقیبی ندارد و از سوی دیگر هم نمی‌شود تعرفه‌ها را با شیب تند کاهش دهیم.

Email this page

نسخه مناسب چاپ