پیام تبریک دکترروحانی به تیم ملی فوتسال بانوان
رئیس جمهوری در پیامی قهرمانی ارزشمند تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در مسابقات جام ملت‌های آسیا را نشان دیگری از پویایی، توانمندی و شایستگی بانوان و دختران عزیز این مرز و بوم دانست و ابراز امیدواری کرد که با توجه بیشتر مسئولان ورزشی، شاهد تداوم این مسیر بالنده و امیدآفرین، در سایر رشته‏‌های ورزشی بانوان باشیم.

به گزارش ایسنا، متن پیام تبریک دکتر حسن روحانی به این شرح است:

بسم‏ الله الرحمن الرحیم

قهرمانی ارزشمند تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان در مسابقات جام ملت‌های آسیا برای دومین بار پیاپی و طنین سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، موجب شادمانی هموطنان ورزش‌دوست گردید.

این پیروزی شیرین، نشان دیگری از پویایی، توانمندی و شایستگی بانوان و دختران عزیز این مرز و بوم است که امیدوارم با توجه بیشتر مسئولان ورزشی، شاهد تداوم این مسیر بالنده و امیدآفرین، در سایر رشته‏‌های ورزشی بانوان نیز باشیم. اینجانب کسب این موفقیت ارزنده را به عموم مردم ایران تبریک می‌گویم و از تلاش‌های مربیان و دست‌اندرکاران این رشته ورزشی، به‏‌ویژه از قهرمانان تیم ملی‏ فوتسال بانوان، تشکر می‌کنم. سربلندی همیشگی جوانان ایران اسلامی که مهمترین سرمایه‌های کشور عزیزمان هستند را از خداوند بزرگ مسألت دارم.

پیام دکترجهانگیری

همچنین دکتر جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری طی پیامی، قهرمانی تیم ملی فوتسال دختران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را تبریک گفت:

پیام تبریک یادگار گرامی امام

درپی قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، سید حسن خمینی در پیامی این اتفاق مهم را تبریک گفت.

به گزارش جماران، یادگار امام با تبریک قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در جام ملت‌های آسیا نوشت:

بسمه تعالى

قهرمانی تیم فوتسال دختران ایران در آسیا یک خبر خوب براى ورزش ایران است.

توانایى دختران پرتوان ایرانى که با حفظ ارزش‌های اسلامى توانستند قابلیت‌های خود را در قاره آسیا ثابت کنند، بسیار مهم و با ارزش است امید است این پیروزى سرآغاز درخشش ورزش زنان ایران در تمام رشته‌ها باشد

همچنین محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس هم طی پیامی قهرمانی تیم فوتسال و کاراته زنان ایران در رقابت‌های آسیایی را تبریک گفت.

Email this page

نسخه مناسب چاپ