پیشگامان فاتح دومین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری کشور
یزد ـ خبرنگار اطلاعات: تیم دوچرخه سواری پیشگامان، قهرمان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری بخش جاده کشور شد. بهنام آرین، حمید بیک خورمیزی، مجید ابوئی، امیرکلاه دوز، سیدسجاد طباطبایی و حمید پورهاشمی رکابزنان پیشگامانی هستند که با مربیگری سیدمصطفی سیدرضایی در بخش استقامت این رقابت‏ها حضور داشتند.

مسابقات در بخش استقامت به مسافت ۷۰ کیلومتر در مسیر پل خواجو و سی و سه پل اصفهان با حضور ۱۲ تیم برگزار شد که بهنام آرین از تیم پیشگامان موفق شد عنوان نایب قهرمانی این بخش را از آن خود کند. رکابزنان پیشگامان در مجموع تیمی نیز قهرمان این مرحله و همچنین قهرمان مجموع کرتجل اول و دوم این مسابقات شدند، آنان در مرحله نخست این مسابقات نیز قهرمان شده بودند.‏

پیشگامانی‌ها عنوان سومی لیگ برتر واترپلو را از آن خود کردند ‏

تیم واترپلو پیشگامان برروی سکوی سوم مرحله نخست رقابت‌های لیگ برتر زیر ۱۷ سال کشور که در تهران برگزار شد، ایستاد.‏

اولین مرحله از چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال کشور با حضور ۱۰ تیم از سراسر کشور و در ۲ گروه به میزبانی استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. در این مسابقات تیم واترپلو پیشگامان در گروه‎ A ‎با تیم‌های استخر آزادی تهران (الف)، استخر ۹ دی تهران(ب)، استخر نو فلاح تهران (الف)، استخر انقلاب اصفهان (ب) هم گروه بود که توانست با نتیجه‌های

۱۰ بر ۵، ۹ بر ۱ و ۸ بر ۳ از سد تیم‌های آزادی، ۹ دی و انقلاب بگذرد ولی در مقابل تیم نوفلاح بازی را با نتیجه ۹ بر ۷ واگذار کرد و به عنوان تیم دوم گروه خود راهی مرحله بعدی مسابقات شد.

واترپلوییست‌های پیشگامان در دیدار رده بندی موفق شدند با نتیجه ۹ بر ۵ تیم استخر ۹ دی تهران (الف) را شکست دهند و عنوان سومی این رقابت‌ها را از آن خود کنند.

Email this page

نسخه مناسب چاپ