چمنیان: با جوانان اینتر و میلان بازی می‌کنیم
 

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران معتقد است که بازیکنان در این رده سنی نیاز به افزایش تجربه بازی در سطح بین المللی دارند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، عباس چمنیان درباره اردوی آماده سازی و دو دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال نوجوانان با تیم ملی زیر ۱۷ سال جمهوری آذربایجان گفت: آماده سازی برای قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ که شهریور در مالزی برگزار می شود، از اهداف عمده بازیهای تدارکاتی در جمهوری آذربایجان بود. معتقدم بازیکنان در این رده سنی نیاز به افزایش تجربه بازی در سطح بین المللی دارند. بنابراین با حمایتهای فدراسیون فوتبال به باکو سفر کرده و دو دیدار تدارکاتی با تیم زیر ۱۷ سال آذربایجان برگزار کردیم.

وی افزود: با توجه به اینکه مسابقات آسیایی ۷۰ روزدیگر برگزار می شود، تصمیم به برگزاری دیدارهای تدارکاتی در رده سنی نوجوانان گرفتیم. در این دو بازی که با تیم آذربایجانی انجام دادیم توانستیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم و آنها را در شرایط مسابقه قرار دادیم. با توجه به اینکه تیم آذربایجان یک سال از بازیکنان ما بزرگ‌تر بود، هر دو بازی را با نتیجه خوب به پایان رساندیم. اما هنوز ضعفهایی داریم و تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا باید آنها را برطرف کنیم. ‌سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان در پایان گفت: اردوی بعدی از ۳۰ تیر آغاز می شود و اواسط مردادماه کمپ تمرینی را در ایتالیا برگزار و دو بازی دوستانه با تیمهای جوانان آث میلان و اینترمیلان خواهیم داشتم.‌بنا بر همین گزارش ،تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران که در دیداری تدارکاتی به مصاف جمهوری آذربایجان رفته بودند توانستند تیم میزبان را با حساب ۴ بر صفر شکست دهند.تیم ملی ایران در بازی نخست هم آذربایجان را با نتیجه ۵ بر یک شکست داده بودند.تیم ملی ایران با انجام این بازی امروز به تهران برمی‌گردد و ادامه تمرینات خود برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا را از سر می‌گیرد.

Email this page

نسخه مناسب چاپ