اخبار کوتاه داخلی

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
27
 

سپاهان صدر جدول را از پرسپولیس پس گرفت

تیم فوتبال سپاهان با پیروزی مقابل پیکان در هفته هجدهم لیگ برتر به صدر جدول لیگ بازگشت. سپیدرود هم در دقیقه ۹۰ از باخت به ماشین سازی فرار کرد.به گزارش خبرنگار مهر تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ورزشگاه شهدای شهر قدس به دیدار پیکان رفت و توانست میزبانش را با تک گلی که سیاوش یزدانی در دقیقه ۹ به ثمر رساند شکست بدهد. سپاهان با این برد ۳۸ امتیازی شد و صدر جدول را از پرسپولیس پس گرفت. در دیگر دیداری که به صورت همزمان با این بازی در شهر رشت برگزار شد، سپیدرود با گل دقیقه ۹۰ احسان تهیدست بازی مقابل ماشین سازی را به تساوی یک بر یک کشاند تا از این بازی خانگی یک امتیاز بگیرد. پیش از این احسان تاییدی تیم ماشین سازی را پیش انداخته بود.

باخت استقلال مقابل تراکتورسازی در تبریز

تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی در شهر تبریز شکست خورد تا شاگردان وینفرد شفر از صدر جدول دور شوند و رویای قهرمانی آبی‌ها کمرنگ‌تر شود.به گزارش خبرنگار مهر، در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال تیم های استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه یک بر صفربا گل دقیقه ۵۲ اشکان دژاگه به سود تراکتورسازی به اتمام رسید.بازی در نیمه نخست چنگی به دل نزد. در نیمه دوم دو تیم بازی سرعتی تر را به نمایش گذاشتند و تراکتورسازی که از امتیاز میزبانی بهره می برد، فشار بیشتری روی دروازه استقلال وارد کردو به گل رسید.

پایان رقابت اسکی بازان در مارپیچ قهرمانی جهان

چهار ملی پوش تیم اسکی آلپاین مردان ایران در رقابت‌های انتخابی مارپیچ بزرگ قهرمانی جهان در اُوره سوئد به کار خود پایان دادند.به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان دو مانش برگزاری رقابت‌های مارپیچ بزرگ انتخابی مسابقات قهرمانی جهان ، پوریا ساوه‌شمشکی در جایگاه ۶۱ قرار گرفت، مرتضی جعفری جایگاه ۶۷ را بدست آورد بهنام کیاشمشکی عنوان ۷۶ را کسب کرد و محمد ساوه‌شمشکی در جایگاه ۸۴ قرار گرفت. در این مسابقه ۱۲۰ اسکی باز در خط شروع حضور داشتند. در پایان این مسابقه اکسل لینتفیس از کشور میزبان در جایگاه نخست قرار گرفت، ایلین لهتو از کشور فنلاند دوم شد و ماتج فالات از کشور اسلواکی عنوان سوم را بدست آورد.

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری برای مرادی آرزوی سلامتی کرد

فدراسیون جهانی وزنه برداری برای سهراب مرادی آرزوی بهبود کرد.به گزارش ایسنا، پس از اعلام مصدومیت سهراب مرادی از ناحیه کمر و این که باید تحت درمان قرار بگیرد، فدراسیون جهانی وزنه‌برداری برای این وزنه بردار آرزوی بهبودی کرد.

فدراسیون جهانی وزنه برداری در توئیتر رسمی خود با اشاره به خبر مصدومیت این وزنه‌بردار نوشت: برای شما آرزوی بهبودی سریع را داریم.

سهراب مرادی که یکی از شانس‌های کسب مدال طلا در المپیک توکیو محسوب می‌شود، مدتی است از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده و توسط متخصصان مختلفی مورد معاینه قرار می‌گیرد تا در نهایت برای نوع درمانش تصمیم‌گیری کند.این وزنه‌بردار به دنبال این است بهترین راه درمان را انتخاب کند تا هر چه سریع‌تر به تمرینات برگردد و برای رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ آماده شود.