ذوب آهن با شکست الغرافه به دور گروهی لیگ قهرمانان رسید

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
45
 

تیم فوتبال ذوب آهن ایران با پیروزی مقابل الغرافه قطر به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یافت. نماینده ایران در شرایطی در این بازی پیروز شد که در نیمه اول شکست خورده بود.به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از مسابقات پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، تیم ذوب آهن ایران در دوحه به مصاف الغرافه قطر رفت که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ به سود نماینده ایران به اتمام رسید.در نیمه اول تیم الغرافه با گل های احمد علاءالدین (۲۱) و مهدی طارمی (۳۶) موفق شد با پیروزی به رختکن برود. تیم ذوب آهن اما در نیمه دوم بازگشت باشکوهی داشت و از باخت، پیروزی ساخت.

برای ذوب آهن ابتدا کریستیان اوساگوانا (۴۷) گلزنی کرد. سپس ارسلان مطهری (۶۳) گل تساوی را به ثمر رساند تا شاگردان علیرضا منصوریان به پیروزی امیدوارتر شوند. گل سوم ذوب آهن هم با ضربه محمد نژادمهدی (۷۸) به دست آمد و در نهایت سبزپوشان ایرانی با پیروزی از زمین خارج شدند.

ذوب آهن پیش از این موفق شده بود تیم الکویت کویت را حذف کند و با برد مقابل الغرافه، به مرحله گروهی لیگ قهرمانان راه یافت.این نماینده ایران در گروه اول در کنار الوصل امارات، النصر عربستان و الزورا عراق قرار گرفت.به این ترتیب ذوب آهن در کنار پرسپولیس و استقلال سه نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.