سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان به ازدواج جوانان کمک می‌کند

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
24
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: سوله‌های ورزشی سپاه و بسیج در هرمزگان به طور رایگان در خدمت مراسم ازدواج جوانان قرار می‌گیرد.

اباذر سالاری فرمانده سپاه هرمزگان درجمع فرماندهان سپاه‌های شهرستانی بیان کرد: تمام فرماندهان نواحی مقاومت بسیج ملزم خواهند بود سوله‌های ورزشی را که در اختیار دارند جهت تسهیل امور جشن و مراسم ازدواج جوانان و مردم رایگان در اختیار مردم قرار دهند.

وی در ادامه افزود: سپاهی در شهرستان فعال است که بتواند حرکت‌های جهادی داشته باشد و خدمات آن هدفمند و قابل لمس برای مردم باشد و مردم آن را از خود بدانند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افزود: هنرما این باشد که مردم احساس کنند سپاه درکنار آنان است. مردم یاری ومردم محوری مبنای حرکتی شما فرماندهان در تقویت محله اسلامی باشد.

سالاری اضافه‌کرد: اصل و اساس کارما در استان هرمزگان کمک به تسهیلگری درکارمردم و دلسوزان خدمت و اشتغال، برداشتن موانع و مشکلات و مطالبه گری باشد، از ظرفیت رسانه‌ها هم کمک بگیرید.

وی افزود: وقتی فرماندهان از ظرفیت‌ها برای مردم خرج کنند مردم سپاه را در همه موارد در دل خود پشتیبان و همراه می‌بینند و این شاخصه یک فرمانده خوب در شهرستان ومحله اسلامی است.

سالاری تاکید کرد: برای این که مردم بتوانند آخر هفته‌ها از ظرفیت سالن‌های ورزشی ما استفاده کنند بسیج رسانه اطلاع رسانی گسترده‌ای در تمام شهرستان‌ها داشته باشد و پس از آن برای مراجعه مردم نوبت دهی و رایگان ارائه شود. البته با حفظ مبانی و اصول دینی.

وی افزود: سپاه شهرستان باید ظرفیت تخصصی و قشری خود را جهت تسهیل در امر ازدواج آسان بسیج کند، وهمه بستر‌های کمک کننده ازقبیل گروه‌های فرهنگی، هنری، اقشار بسیج، امکانات برگزاری، آشپز،آرایشگر، دیگ‌های بزرگ پخت غذا، سالن‌های فرهنگی و ورزشی و.. در اختیارداریم.

فرمانده سپاه هرمزگان گفت: نگاه ما مشارکت با مردم، دخیل‌کردن مردم در امور خودشان است و فرماندهان سپاه شهرستانی این مهم را به‌عنوان مهمترین شاخصه و ملاک ارزیابی خود بدانند.

سرهنگ اباذرسالاری در پایان اظهار کرد: وقتی ما می‌توانیم از ظرفیت دریای بی نهایت بسیج بهره ببریم که هیچ قدرتی چه در داخل وچه در دنیا ندارد برداشتن یک لیوان از این دریای عظیم معنا ندارد،امیدوارم فرماندهان در این زمینه ساختار شکنی کرده و آنچه لازم است برای تحقق و تقویت یک محله ی اسلامی انجام دهند.‏